consolis_pantone                                                                                                    

PRANEŠIMAS SPAUDAI

Consolis stiprina savo pozicijas Šiaurės Europoje ir Latvijoje įsigydama didžiąją dalį TMB grupės

2019 m. balandžio 16 d.
Paryžius

Consolis grupė, viena iš pirmaujančių surenkamų gelžbetonio sprendimų tiekėja Europoje, šiandien paskelbė apie TMB grupės, vienos iš pagrindinių gelžbetonio elementų gamintojų Baltijos šalyse ir Suomijoje, veiklų Suomijoje ir Latvijoje įsigijimą.

Šiuo įsigijimu Consolis stiprina savo pozicijas Šiaurės Europos ir Latvijoje. TMB veikla naudinga ilgamete TMB grupės patirtimi su didesne nei 50 metų patirtimi pramonėje ir specifiniais pajėgumais tiek gyvenamųjų, tiek ir negyvenamųjų pastatų rinkoje. TMB Suomijoje veikia per Betonimestarit Oy, Latvijoje – per TMB Elements SIA. Consolis įsigytos vietinės veiklos metinės pajamos 2018 m. viršijo 100 mln. eurų.

Šis žingsnis yra Consolis, kaip pagrindinio Europos žaidėjo statybose, augimo ir vystymosi strategijos dalis. Tai seka po 2018 m. lapkričio mėn. Consolis įsigytos įmonės Tecnyconta, vienos iš pagrindinių surenkamų konstrukcijų gamintojų Ispanijoje.

Nicolas Yatzimirsky, Consolis prezidentas, teigia:

Įsigiję didžiąją dalį TMB grupės, stipriname savo pozicijas Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse, vienoje iš mūsų pagrindinių Europos rinkų. TMB ir jos dukterinės įmonės Suomijoje bei Latvijoje sukūrė ilgalaikius santykius su savo klientais ir turi vertingos patirties šioje pramonės srityje. Apjungdami abiejų kompanijų žinias, Consolis šiame regione galės geriau patenkinti klientų poreikius pasiūlydamas platesnį inovatyvių produktų, paslaugų ir sprendimų pasirinkimą. “

 Jaan Luts, TMB vadovas:
“Consolis įsigydamas mūsų veiklas Suomijoje ir Latvijoje pripažįsta mūsų per ilgus metus pasiektą pažangą ir komandos darbo kokybę. Consolis yra pripažintas surenkamo gelžbetonio lyderis, turintis tvirtą pagrindą tolimesniam augimui. TMB tęs savo veiklą Estijoje savarankiškai.

Apie Consolis:
CONSOLIS yra pirmaujanti Europos pramoninė grupė teikianti protingus, tvarius surenkamų gelžbetonio konstrukcijų struktūras transporto, statybos ir infrastruktūros sektoriams.

Su daugiau nei 11.000 darbuotojų 21 pasaulio šalyje, grupės apyvarta 2018 metais sudarė 1,5 mlrd. eurų. Mes esame pagrindinis pasaulio ekonomikos vystymosi partneris.

www.consolis.com

Asmuo kontaktams su žiniasklaida:

Amanda Jones

Consolis Komunikacijos ir išorės ryšių vadovė

press@consolis.com
Tel. +33.6.22.17.18.44