BLUFFDALE, Utah, Oct. 01, 2020 (GLOBE NEWSWIRE) -- Firma Listen Technologies Corporation, która od 22 lat zajmuje pozycję wiodącego dostawcy zaawansowanych rozwiązań w zakresie bezprzewodowego przesyłania dźwięku, nawiązała współpracę z firmą ESS Audio, liderem w dziedzinie projektowania i instalacji systemów nagłośnieniowych w Polsce. Firma ESS Audio będzie odpowiadać za dystrybucję krajową takich rozwiązań firmy Listen Technologies, jak Listen EVERYWHERE, ListenTALK i ListenIR.

ESS Audio jest głównym sprzedawcą i dostawcą usług z zakresu integracji w Polsce. Firma ta specjalizuje się we wdrażaniu systemów nagłośnienia w salach koncertowych, teatrach, uczelniach wyższych, studiach radiowych i telewizyjnych, urzędach, instytucjach administracji publicznej oraz halach sportowo-widowiskowych.

„Firma ESS Audio słynie z doskonałej jakości obsługi, niezrównanej fachowości i najlepszej technologii nagłośnienia” – mówi Flemming Bjerke, wiceprezes ds. rozwoju biznesu i dyrektor zarządzający Listen Europe, Listen Technologies. „Jesteśmy podekscytowani perspektywą współpracy z firmą ESS Audio w Polsce, co umożliwi nam wprowadzenie na miejscowy rynek rozwiązań Listen Technologies i zaspokajanie potrzeb klientów poszukujących systemów audio obsługujących protokoły dystansowania fizycznego i bezpieczeństwa”.

Systemy komunikacji bezprzewodowej firmy Listen Technologies umożliwiają pracownikom i gościom niezawodny odsłuch przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznego dystansu fizycznego. ListenTALK to mobilny system łączności dwukierunkowej umożliwiający komunikację grupową za pomocą jednego przycisku. Użytkownicy mogą wyraźnie usłyszeć osoby znajdujące się w odległości do 200 metrów, bez potrzeby podnoszenia głosu, nawet podczas noszenia masek. Urządzenia te są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz idealnie sprawdzają się w środowiskach produkcyjnych i biurowych. Rozwiązanie Listen EVERYWHERE umożliwia przesyłanie dźwięku przez sieć Wi-Fi do smartfonów i aparatów słuchowych z funkcją Bluetooth. Możliwe zastosowania tego rozwiązania obejmują kina samochodowe, ceremonie wręczenia dyplomów i obrzędy religijne.

„Firmy i obiekty stosujące środki dystansowania społecznego w celu ochrony pracowników i gości nie chcą narażać na szwank jakości komunikacji, wydajności i uczestnictwa” – mówi Witold Karałow, wiceprezes firmy ESS Audio. „Firma ESS Audio ma zaszczyt reprezentować firmę Listen Technologies w Polsce i wprowadzać na miejscowy rynek oferowane przez nią rozwiązania do bezprzewodowego przesyłu dźwięku. Systemy oferowane przez firmę Listen Technologies ułatwiają słuchanie i współpracę osobom pracującym w środowisku korporacyjnym, produkcyjnym, religijnym i akademickim, pomimo odległości i masek”.

O firmie ESS Audio
Firma ESS Audio jest wyłącznym przedstawicielem grupy Harman Professional w Polsce, największego producenta zintegrowanych rozwiązań audio-wideo na świecie. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w oferowaniu wiodących marek, takich jak AKG, AMX, JBL Professional, Crown, dbx, Soundcraft, BSS Audio, Studer Lexicon i Martin, Harman Professional oferuje nie tylko pojedynczy produkt, ale też kompleksowe rozwiązania audio-wideo, indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego projektu. W ESS Audio projektujemy, konsultujemy, szkolimy, wspomagamy integrację systemów AV oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi. Od prawie 30 lat jesteśmy liderem branży. Wyznaczamy trendy rynkowe, uczestnicząc w realizacji najbardziej prestiżowych obiektów w kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.essaudio.pl/.

O firmie Listen Technologies
Instytucje odpowiedzialne za obsługę obiektów i organizatorzy wycieczek tracą klientów, gdy ci mają problemy z usłyszeniem przekazywanych im treści i z pełnym uczestnictwem w wydarzeniach. Listen Technologies wzbogaca nasze życie poprzez indywidualne dostarczanie dźwięku tak, aby każdy mógł wyraźnie słyszeć i cieszyć się pełnymi uczestnictwem. Pomagamy ludziom wyraźnie słyszeć i uczestniczyć w wydarzeniach odbywających się w otoczeniu o utrudnionej akustyce, czy to podczas zwiedzania (samodzielnie lub z przewodnikiem), czy też w obiektach kultu, parkach rozrywki, teatrach lub innych miejscach. Oferujemy technologię i usługi wspomagające przekazywanie treści audio, wspierając rozwój sektora obsługi obiektów i organizacji wycieczek. Naszym celem jest poprawa komfortu życia poprzez zapewnienie wyjątkowej jakości dźwięku i treści w dowolnym czasie i miejscu, za pośrednictwem dowolnej platformy. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób firma Listen Technologies umożliwia lepszy dostęp do świata dźwięków, odwiedź stronę www.listentech.com.

Kontakt z mediami:

Kim Franklin
Listen Technologies
+1-801-542-7720
kim.franklin@listentech.com

Marybeth (McLean) Roberts
Listen Technologies
+1-951-553-3343
press@listentech.com