Riia rendihanke võitjaks kuulutati SIA D Screens

Tallinn, ESTONIA


Riia linnale kuuluva kinnisvara rendiõiguste teise enampakkumise võitjaks kuulutati ASi Ekspress Grupp 100-protsendiline tütarettevõte SIA D Screens. Rendileping hõlmab 91 Riia linnale kuuluvat reklaamipinda.

91 reklaamipinna aastane rent ulatub 173 960 euroni. SIA D Screensiga sõlmitakse pakkumisdokumentide ja protseduuride kohane leping.

D Screens jätkab Riias digitaalse väliekraanivõrgu arendamist. Hanke võit võimaldab ettevõttel suurendada oma võrgustikku rohkem kui 100 objektini ning osaleda turul nii suurte kui ka väikeste ekraanivõrgustikega, mis katavad kõiki Riia linna olulisemaid magistraale.


SIA D Screens on kiiresti kasvav välimeedia ettevõte, mis ehitab ja haldab elektroonilisi välireklaami pindu paljudes asukohtades Lätis.

Signe Kukin
Kontserni finantsjuht
AS Ekspress Grupp
Tel: +372 669 8381
E-kiri: signe.kukin@egrupp.ee

AS Ekspress Grupp on Baltimaade juhtiv meediakontsern, mille tegevus hõlmab veebimeedia sisutootmist, ajalehtede ja ajakirjade kirjastamist ning trükiteenuste osutamist Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti haldab kontsern elektroonilist piletimüügiplatvormi ja piletimüügikohtasid Lätis. Ekspress Grupp, mis alustas oma tegevust 1989. aastal, annab tööd ligi 1600 inimesele, omab Baltimaades juhtivaid online-meedia portaale, annab välja kõige populaarsemaid päeva- ja nädalalehti ning enamikku Eesti kõige populaarsemaid ajakirju.