AS Tallinna Vesi korraldab 2021. aasta esimese kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

Tallinn, ESTONIA


Tallinna Vesi kutsub aktsionäre, investoreid, analüütikuid ja teisi huvilisi osalema ettevõtte 2021. aasta esimese kvartali tulemusi tutvustaval veebiseminaril 30. aprillil 2021 kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles. Tulemusi tutvustavad finantsdirektor Kristi Ojakäär ja tootmisdirektor Aleksandr Timofejev.

Kristi Ojakäär ja Aleksandr Timofejev vastavad küsimustele pärast presentatsiooni. Soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist hiljemalt 30. aprillil kella 9.00-ks e-kirja teel: laura.korjus@tvesi.ee. Küsimusi saab esitada ka veebiseminari ajal.

Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda siin: https://attendee.gotowebinar.com/register/7965867599439776781. Registreerumine on avatud 30. aprillil kuni kella 9.00-ni. Teile saadetakse link veebiseminarile ja juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul, kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Veebiseminar salvestatakse ja avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Balti YouTube kontol.

Laura Korjus
Kommunikatsioonijuht
AS Tallinna Vesi
(+372) 626 2271
laura.korjus@tvesi.ee