First Advantage zwiększa swój globalny zasięg, otwierając nowe biuro w Krakowie

Firma wybiera rozwijające się centrum technologiczne, aby wspomagać swój rosnący globalny zasięg

Atlanta, Georgia, UNITED STATES


KRAKÓW i ATLANTA, Sept. 01, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) -- Firma First Advantage Corporation (NASDAQ: FA), wiodący globalny dostawca zaawansowanych rozwiązań kadrowych w zakresie selekcji, weryfikacji, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, ogłosiła dziś otwarcie nowego biura w Krakowie.

Wybór Krakowa, który ma opinię rozwijającego centrum technologicznego w Europie, będzie sprzyjać dalszemu zaangażowaniu First Advantage w rozwój i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i wiedzy, które pomagają klientom na całym świecie zarządzać ryzykiem i zatrudniać najbardziej utalentowanych kandydatów. Aby móc jeszcze skuteczniej obsługiwać klientów z całego świata, firma First Advantage prowadzi obecnie rekrutację kandydatów na stanowiska związane z rozwojem technologii, obsługą klienta i działalnością operacyjną do pracy w nowoczesnym obiekcie High Five Office mieszczącym się w samym sercu centrum miasta, przy ul. Pawiej 9 w Krakowie.

„Cieszymy się ze wzrostu globalnego zasięgu naszej firmy i możliwości wykorzystania ogromnego potencjału technologicznego regionu” – mówi Scott Staples, dyrektor generalny First Advantage. „Nowa lokalizacja umożliwia nam dalsze dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości usług oraz udostępnianie pakietu naszych zaawansowanych rozwiązań kadrowych firmom każdej wielkości. To kolejny krok w realizacji naszej globalnej strategii pomagania klientom w mądrym zatrudnianiu i szybszym wdrażaniu pracowników”.

First Advantage, jedna z największych na świecie firm oferujących usługi weryfikacji pracowników w miejscu pracy, działa obecna w 19 krajach i ma 29 biur na całym świecie.

Więcej informacji uzyskasz na stronie https://fadv.com/careers/poland.

O firmie First Advantage
First Advantage (NASDAQ: FA) jest wiodącym, globalnym dostawcą zaawansowanych rozwiązań kadrowych zakresie selekcji, weryfikacji, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania i wiedzę, które pomagają klientom zarządzać ryzykiem i zatrudniać najbardziej utalentowanych pracowników. Dzięki wykorzystaniu zastrzeżonej technologii, produkty i rozwiązania First Advantage pomagają firmom chronić swoje marki i zapewniać bezpieczniejsze środowisko dla swoich klientów i ich najważniejszych zasobów: pracowników, wykonawców, pracowników tymczasowych, najemców i kierowców. Firma First Advantage z siedzibą w Atlancie w amerykańskim stanie Georgia przeprowadza w imieniu swoich ponad 33 000 klientów weryfikację pracowników w ponad 200 krajach i terytoriach. Więcej informacji o firmie First Advantage znajdziesz na jej stronie internetowej pod adresem. https://fadv.com/.

Zdjęcie dołączone do tej wiadomości jest dostępne pod adresem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a4d30180-9134-438f-9861-8dc9e3438468/pl

 
Nowe biuro firmy First Advantage w Krakowie

Contact Data