Najczęściej odwiedzane miejsca w 2022 roku według twórców aplikacji Visited


Twórcy aplikacji podróżnej Visited opublikowali główne trendy dotyczące podróży w 2022 roku. Ten raport podróżny pokazuje również, ile krajów odwiedzają ludzie z całego świata, najchętniej odwiedzane kraje, kraje, które chce odwiedzić najwięcej osób, a także inne statystyki dotyczące podróży międzynarodowych.

TORONTO, Jan. 24, 2023 (GLOBE NEWSWIRE) -- Twórcy aplikacji Visited, firma Arriving In High Heels Corporation, opublikowali raport podróżny przedstawiający najważniejsze trendy dotyczące podróży międzynarodowych w 2022 roku.

Aplikacja Visited dostępna na platformie iOS lub Android umożliwia użytkownikom oznaczanie odwiedzonych miejsc na całym świecie, przeglądanie nowych destynacji, tworzenie niestandardowych map podróżnych i ustalanie celów dla swoich podróży.

Według statystyk dotyczących podróży z aplikacji Visited, przeciętny międzynarodowy podróżnik odwiedził 18 krajów. Podróżnicy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich odwiedzili najwięcej krajów – średnio 29. Szwajcarzy i Szwedzi znaleźli się kolejno na drugim i trzecim miejscu najchętniej podróżujących nacji. Polscy podróżnicy podróżowali mniej niż inni Europejczycy, odwiedzając 15 krajów.

Do najczęściej odwiedzanych krajów należą Francja, Hiszpania i Włochy. Kraje, które chce odwiedzić najwięcej osób, to Australia, Nowa Zelandia, Japonia i Brazylia.

W 2022 roku Włochy znalazły się na szczycie listy jako najczęściej odwiedzany kraj. Inne kraje, które znalazły się w pierwszej piątce to: Hiszpania, Francja, Portugalia i Grecja.

Najpopularniejsze listy podróżnicze to stolice świata, cuda świata i muzea sztuki.  Według danych z tej aplikacji Warszawa znajduje się na 24. miejscu wśród najczęściej odwiedzanych stolic świata. Kraków znalazł się na 21. miejscu wśród miejsc najchętniej odwiedzanych przez piwoszy.

Dane dotyczące podróży zostały opracowane na podstawie danych zebranych od 1 550 000 międzynarodowych użytkowników. Aby zobaczyć więcej rankingów podróżnych i poznać najlepsze destynacje na całym świecie, pobierz Visited na system iOS lub Android. Pełny raport dotyczący podróży: https://visitedapp.com/travel-report-results/.

Aplikacja Visited to popularna mapa podróżna, która pozwala użytkownikom oznaczać podróże, wybierać odwiedzone miejsca i atrakcje, z których korzystali, i wyświetlać osobiste statystyki podróżne. Ta aplikacja podróżna umożliwia prowadzenie list miejsc do odwiedzenia, wyświetlanie spersonalizowanych statystyk podróżnych i szukanie inspiracji na przyszłe wakacje. Zacznij śledzić swoje podróże, tworząc własną mapę odwiedzonych miejsc. Więcej informacji o Visited: https://visitedapp.com/visited-aplikacja-podrozy/

Więcej o Arriving In High Heels Corporation

Arriving In High Heels Corporation to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji na urządzenia przenośne, z których najbardziej popularną jest aplikacja Visited. Inne to na przykład Pay Off Debt czy X-Walk.

Kontakt

Anna Kayfitz

anna@arrivinginhighheels.com