Budoucnost je tu: Technologie 3nm ASIC používaná ve strojích pro těžbu kryptoměn


NEW YORK, June 16, 2023 (GLOBE NEWSWIRE) -- Řada strojů pro těžbu kryptoměn nové generace z dílny Bitmanu v současnosti hýbe trhem. O těchto 3-nanometrových ASIC minerech celá řada odborníků mluví jako o budoucnosti těžby kryptoměn. Neuvěřitelná výkonost dělá z minerů BM1, BM2 a BM Pro od společnosti Bitmanu ty nejvýkonnější a nejziskovější těžební stroje všech dob.

Tato zařízení Bitmanu využívají silikonové polovodičové čipy s nejmodernější a nejvyspělejší technologií a nabízí vysokou hustotu tranzistorů, vyšší rychlost těžby a nižší spotřebu energie. Vlastnost, která ale těžební stroje Bitmanu staví před ostatní, jsou jejich hashraty. Žádný jiný těžební stroj na světě se těmto hodnotám nevyrovná.

Bezkonkurenční hashovací schopnosti

  • BM1: Bitcoin 760 TH/s, Litecoin 80 GH/s, Dash 15 TH/s, Monero 6 MH/s
  • BM2: Bitcoin 1220 TH/s, Litecoin 128 GH/s, Dash 25 TH/s, Monero 10 MH/s
  • BM Pro: Bitcoin 3900 TH/s, Litecoin 400 GH/s, Dash 75 TH/s, Monero 32 MH/s

Na rozdíl od jiných produktů na trhu se těžební stroje Bitmanu vyznačují extrémní energetickou úsporností, která je vzhledem k výpočetnímu výkonu neuvěřitelná. Nízké energetické požadavky udělaly z těchto strojů dostupné řešení pro řadu datacenter i domácí těžbu. Určitě není bez zajímavosti, že se většině zákazníků Bitmanu podařilo náklady zcela pokrýt už za necelý měsíc. Pak následovaly už jen úžasné zisky.

Nevídané měsíční zisky

  • BM1: Bitcoin 1300 $, Litecoin 1800 $, Dash 4800 $, Monero 3600 $
  • BM2: Bitcoin 2100 $, Litecoin 2900 $, Dash 8500 $, Monero 6000 $
  • BM Pro: Bitcoin 6600 $, Litecoin 8900 $, Dash 20 000 $, Monero 22 000 $

„Bitmanu jsme zakládali s cílem přinést na trh dlouhodobou změnu a udělat z těžby kryptoměn skutečně dostupnou a ziskovou záležitost. Obrovskou radost nám pak dělá informace, že celá řada našich spokojených zákazníků předtím neměla s těžbou kryptoměn žádné zkušenosti,“ uvádí David Letoski, CMO ve společnosti Bitmanu.

Další informace o Bitmanu najdete na webu https://bitmanu.com/

O společnosti Bitmanu: Bitmanu působí jako prominentní výrobce v čele s týmem investorů a věhlasných odborníků ze světa kryptoměn. Posláním společnosti je nabídnout každému přístup k výhodám nejnovějších technologických inovací. Společnost Bitmanu s hrdostí představuje působivou řadu zařízení pro těžbu kryptoměn, které nabízí nebývalou návratnost investic a bezkonkurenční rychlost.

 

 

Contact Data