Przyszłość jest tutaj: technologia ASIC 3 nm w koparkach kryptowalut


NOWY JORK, June 16, 2023 (GLOBE NEWSWIRE) -- O serii koparek kryptowalut nowej generacji firmy Bitmanu mówią na rynku kryptowalut wszyscy. Wielu ekspertów uznało nasze koparki ASIC wykonane w technologii 3 nanometrów za przyszłość wydobycia kryptowalut. Ogromna moc koparek BM1, BM2 i BM Pro firmy Bitmanu uczyniła z nich najefektywniejsze i najbardziej dochodowe platformy wydobywcze w historii.

Dzięki najnowszym i najbardziej zaawansowanym krzemowym układom półprzewodnikowym koparki Bitmanu oferują większą gęstość upakowania, wyższą prędkość wydobycia i niższe zużycie energii. Jednak cechą, która odróżnia koparki Bitmanu od rozwiązań konkurencyjnych, jest ich szybkość hashowania. Żadna opracowana do tej pory koparka nie była w stanie dorównać takiej szybkości hashowania.  

Nadzwyczajne szybkości hashowania

  • BM1: Bitcoin 760 TH/s, Litecoin 80 GH/s, Dash 15 TH/s, Monero 6 MH/s
  • BM2: Bitcoin 1220 TH/s, Litecoin 128 GH/s, Dash 25 TH/s, Monero 10 MH/s
  • BM Pro: Bitcoin 3900 TH/s, Litecoin 400 GH/s, Dash 75 TH/s, Monero 32 MH/s

W przeciwieństwie do większości innych produktów na rynku koparki Bitmanu są niezwykle energooszczędne pomimo ich nadzwyczajnych mocy obliczeniowych. Niski koszt zasilania sprawił, że te koparki stanowią opłacalne rozwiązanie dla wielu centrów danych, a także domowych projektów wydobywczych. Co ciekawe, wielu klientom Bitmanu udało się w dokonać pełnego zwrotu ze swojej inwestycji w krócej niż miesiąc, a następnie rozpoczęli osiąganie kolosalnych zysków.

Bezprecedensowe comiesięczne zyski

  • BM1: Bitcoin 1300 USD, Litecoin 1800 USD, Dash 4800 USD, Monero 3600 USD
  • BM2: Bitcoin 2100 USD, Litecoin 2900 USD, Dash 8500 USD, Monero 6000 USD
  • BM Pro: Bitcoin 6600 USD, Litecoin 8900 USD, Dash 20 000 USD, Monero 22 000 USD

„Kiedy zakładaliśmy Bitmanu, naszym celem było wprowadzenie długoterminowej zmiany na rynku poprzez uczynienie wydobywania kryptowalut zajęciem wygodnym i opłacalnym jak nigdy wcześniej. Z ogromną przyjemnością informujemy, że wielu naszych zadowolonych klientów nie miało wcześniej doświadczenia w branży kryptowalut” – powiedział David Letoski, CMO Bitmanu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat firmy Bitmanu, odwiedź stronę https://bitmanu.com/

Informacje o Bitmanu: Firma jest znaczącą firmą produkcyjną, kierowaną przez zespół inwestorów i uznanych ekspertów z branży kryptowalut. Jej misją jest udostępnienie wszystkim korzyści płynących z najnowszych innowacji technologicznych. Bitmanu z dumą prezentuje imponującą gamę koparek kryptowalut, które niezwykle szybko zapewniają nadzwyczajny zwrot z inwestycji.

 

Contact Data