רוזן, יועץ משקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Innodata Inc לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INOD


ניו יורק, April 03, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) --

מדוע: משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות הרגילות של Innodata Inc. (נאסד"ק: INOD) בין התאריכים 9 במאי 2019 עד 14 בפברואר 2024, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 22 באפריל 2024 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של Innodata  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Innodata, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=22655 , או צרו קשר עם פיליפ קים (Phillip Kim), במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל: case@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 באפריל 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור עורך דין ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

במה מדובר:  על פי התביעה, לאורך כל תקופת התביעה הייצוגית, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות, וכן נמנעו מלגלות עובדות מהותיות, לרבות כי (1) לא הייתה ברשותה של Innodata  טכנולוגיית בינה מלאכותית ("AI") בת קיימא; (2) פלטפורמת הבינה המלאכותית Goldengate שלה היא תוכנה בסיסית שפותחה על ידי קומץ עובדים בלבד; (3) היא לא התכוונה להשתמש בבינה מלאכותית במידה משמעותית עבור חוזים חדשים בעמק הסיליקון; (4) היא לא השקיעה באופן אפקטיבי במחקר ופיתוח של בינה מלאכותית; ו-(5) בהתבסס על האמור לעיל, לנתבעים לא היה בסיס סביר להצהרותיהם החיוביות לגבי עסקי ופיתוח הבינה המלאכותית של Innodata והתוצאות הכספיות, הצמיחה והסיכויים הקשורים לכך. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד  Innodata, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=22655 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל case@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm  או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
case@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com