מידע למשקיעים ב- JBS: רוזן, משרד עורכי דין אמין ומוביל, מעודד את משקיעי JBS S.A לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – JBSAY


ניו יורק, April 03, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) --

מדוע: משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של JBS S.A. (OTC: JBSAY) הנובעות מהטענות כי JBS פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של JBS, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד רוזן עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת JBS, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=22976 , או צרו קשר עם פיליפ קים (Phillip Kim), במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל: case@rosenlegal.com.

במה מדובר: ב-28 בפברואר 2024 פרסם רויטרס מאמר שכותרתו "ניו יורק תובעת את ענקית אריזת הבשר JBS על תביעות אקלים". בכתבה נכתב, בין השאר, כי "JBS, יצרנית בשר הבקר הגדולה בעולם, נתבעה ביום רביעי על ידי התובעת הכללית של מדינת ניו יורק, שהאשימה אותה בהטעיית הציבור לגבי השפעתה על הסביבה כדי להגביר את המכירות. התובעת הכללית לטישיה ג'יימס אמרה כי ל-JBS USA Food Co, היחידה האמריקאית של החברה הברזילאית, אין "תוכנית בת קיימא" להגיע לאפס פליטות גזי חממה נטו עד 2040, מה שהופך את מחויבותה המוצהרת להשגת יעד זה לשקרית ומטעה".

במידע זה, תקבולי הפיקדון האמריקאים של JBS ("ADR") ירדו ב-0.22 דולר ל-ADR, או 2.4%, ונסגרו במחיר של 9.02 דולר ל-ADR ב-28 בפברואר 2024.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור עורך דין ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

.Laurence Rosen, Esq
.Phillip Kim, Esq
.The Rosen Law Firm, P.A
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
case@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com