מידע למשקיעים ב- EQUINIX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX


ניו יורק, April 03, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) --

מדוע: משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix, Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix  פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Equinix  , ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד רוזן עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Equinix  , או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=23498 , או צרו קשר עם פיליפ קים (Phillip Kim), במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל: case@rosenlegal.com.

במה מדובר: ב-20 במרץ 2024, לפני פתיחת השוק, פרסם Hindenburg Research דו"ח שכותרתו "Equinix חשופה: מניפולציה חשבונאית גדולה, דעיכה עסקית בסיסית ומכירת חלום באספמיה של בינה מלאכותית בזמן שאנשי פנים פדו מאות מיליונים". בין השאר, הינדנבורג הצהירו כי "החקירה, שכללה סקירה של רשומות פיננסיות וליטיגציה וראיונות עם 37 עובדים לשעבר של Equinix, מומחים בתעשייה ומתחרים, חשפה כי Equinix מבצעת מניפולציות בחשבונאות שלה עבור AFFO ("כספים מתואמים מפעילות"), מדד הרווחיות העיקרי עבור קרנות REIT ["(Real Estate Investment Trust")]. להערכתנו, מדד זה היה מוגזם בלפחות 22% בשנת 2023 לבדה".

במידע זה, מניית Equinix ירדה ב-19.70 דולר למניה, או 2.3%, ונסגרה במחיר של 824.88 דולר למניה ב-20 במרץ 2024.

לאחר מכן, ב-25 במרץ 2024, Equinix הגישה בקשה 8-K לרשות ניירות ערך האמריקאית, שהכילה הודעה לעיתונות שבה הודיעה Equinix כי ועדת הביקורת של דירקטוריון החברה החלה בחקירה עצמאית לבחינת הנושאים המוזכרים בדו"ח הינדנבורג. Equinix הודיעה גם כי קיבלה זימון ממשרד התובע הכללי של ארה"ב במחוז הצפוני של קליפורניה זמן קצר לאחר פרסום דו"ח הינדנבורג.

במידע זה, מניית Equinix נפלה ב-25 במרץ 2024.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור עורך דין ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm  או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
case@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com