רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Plug Power Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – PLUG


ניו יורק, April 03, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) --  

מדוע: משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Plug Power Inc. (נאסד"ק: PLUG) בין התאריכים 9 במאי 2023 עד 16 בינואר 2024, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 21 במאי 2024 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Plug Power במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Plug Power, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=1011, או צרו קשר עם פיליפ קים (Phillip Kim), במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל: case@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 21 במאי 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור עורך דין ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

במה מדובר: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת התביעה הייצוגית הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Plug Power הפריזה ביכולתה ו/או במאמציה למתן את ההשפעות השליליות שעלולות להיות, בין היתר, לאילוצים בשרשרת האספקה ולמחסור בחומרים על עסקי המימן של Plug Power, כמו גם על כמות המזומנים וההון המספיקים שלה למימון פעילותה; (2) Plug Power המשיכה לחוות עיכובים הקשורים לתוכניות ההקמה של מתקני ייצור המימן הירוק שלה, וכן בהבטחת מקורות מימון חיצוניים למימון תוכניות הצמיחה שלה; (3) Plug Power המעיטה בהיקפם ובחומרתם האמיתיים של כל האמור לעיל כאשר נושאים אלה התגלו בסופו של דבר; (4) כתוצאה מכל האמור לעיל, Plug Power גם הפריזה בסיכויים לטווח הקרוב של פעילות ייצור המימן שלה, כמו גם בכדאיות של הרחבת פעילויות אלה; ו-(5) כתוצאה מכך, הצהרותיה הפומביות של Plug Power היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד  Plug Power, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=1011 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל case@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm  או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

.Laurence Rosen, Esq
.Phillip Kim, Esq
.The Rosen Law Firm, P.A
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
case@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com