Į „INVL Asset Management“ valdybą paskirta INVL Šeimos biuro vadovė


Į pirmaujančios alternatyvaus turto valdytojos Baltijos šalyse „INVL Asset Management“ valdybą paskirta INVL Šeimos biuro vadovė Asta Jovaišienė. Ji pakeis ilgametį valdybos narį Nerijų Drobavičių.

„Dėkojame N. Drobavičiui už jo produktyvų darbą „INVL Asset Managament“ valdyboje pokyčių ir spartaus augimo periodu. Didžiausias artimo laikotarpio „Invalda INVL“ grupės prioritetas – 250 mln. eurų „INVL Private Equity Fund II” paleidimas. Nerijaus aktyvus vaidmuo šioje srityje yra labai svarbus tiek naujojo fondo, tiek esamo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondo ir portfelio įmonių, kurių valdyboms jis vadovauja, sėkmei. Labai vertiname Nerijaus gebėjimą prioretizuoti svarbiausias sritis ir jose pasiekti puikių rezultatų.

Prie įmonės valdybos prisijungianti ilgametę investavimo patirtį sukaupusi A. Jovaišienė, tikime, savo žiniomis, įvairiapusiška patirtimi ir profesionalumu prisidės prie tolimesnio įmonės kokybinio bei kiekybinio augimo“, – sako „INVL Asset Management“ valdybos pirmininkas Darius Šulnis.

A. Jovaišienė jau 17 metų dirba finansų rinkoje, o pastaruosius 9 metus vadovauja INVL Šeimos biurui. Ji taip pat yra FMĮ „INVL Financial Advisors", veikiančioje su prekės ženklu INVL Šeimos biuras, valdybos narė ir „INVL Asset Management“ Latvijoje Stebėtojų tarybos narė.

N. Drobavičius turi sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį privataus kapitalo ir įmonių susijungimų bei įsigijimų srityje. Jis yra „INVL Baltic Sea Growth Fund“  partneris ir Investicinio komiteto narys, taipogi bendrovių „Inmedica“, Eglės sanatorija, MBL ir „Minivet“ valdybų pirmininkas.

Naujos „INVL Asset Management“ valdybos narės kandidatūrai pritarė Lietuvos bankas. A. Jovaišienė bendrovės valdybos nario pareigas užims iki valdybos kadencijos pabaigos 2027 metų sausį.

Valdyboje taip pat yra „INVL Asset Management“ Privataus kapitalo padalinio vadovas Vytautas Plunksnis.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
AB „Invalda INVL“ vadovas Darius Šulnis
El.paštas darius.sulnis@invl.com