Vasario 28d. Rygoje, prekybos centre „Spice“, drabužių mažmeninės prekybos lyderė Baltijos šalyse „Aprangos“ grupė atidaro vieną iš šių metų naujienų: pirmąją prekės ženklo „Hugo“ parduotuvę Baltijos šalyse. 118 kv. m. „Hugo“ parduotuvė įrengta pagal naujausią koncepciją, kuri pasižymi jaukia atmosfera ir naujomis patirtimis pirkėjams. Prekyboje salės centre įrengtas multifunkcinis į barą panašus stalas yra viena esminių naujo dizaino dalių. Parduotuvėje klientai jaučiasi esantys „Hugo“ stiliaus dalimi – ryški raudona spalva kuria stiprų prekės ženklo akcentą, o griežtos ir ryškios baldų dizaino linijos patvirtina jo unikalumą ir kultiniu tapusį vardą.

„Hugo Boss“ neabejotinai viena sėkmingiausių premium segmento kompanijų, kurios prekės ženklai „Boss“ ir „Hugo“ gerai atpažįstami pasaulyje, yra augantys ir tuo pačiu apeliuoja į skirtingas vartotojų grupes. Prekės ženklas „Hugo“, kuris skirtas jaunesniam ir moderniam vartotojui – naujas etapas mūsų beveik dvidešimties metų bendradarbiavimo istorijoje“, teigia „Aprangos“ grupės generalinis direktorius Rimantas Perveneckas.

„Aprangos“ grupės bendradarbiavimas su „Hugo Boss“ kompanija prasidėjo 2001 m., kai  pagal franšizės kontraktą atidaryta „Hugo Boss“ parduotuvė Vilniuje. Kartu su naujai atidaryta „Hugo“ parduotuve, šiuo metu Baltijos šalyse „Aprangos“ grupė valdo dar tris „Hugo Boss“ prekės ženklo parduotuves – Vilniuje, Rygoje ir Taline. Visos jos įsikūrusios geriausiose senamiesčių vietose ir yra neatsiejama pagrindinių prekybos gatvių/rajonų dalis.

Šiuo metu „Aprangos“ grupė Baltijos šalyse valdo 184 parduotuvių tinklą, kurių plotas sudaro 93 tūkst. kv. m. 2020 metais „Aprangos“ grupė planuoja rekonstruoti ar atidaryti 13-17 parduotuvių. Grynosios investicijos sudarys apie 5-7 mln. eurų.

Rimantas Perveneckas
„Aprangos“ grupės generalinis direktorius
+370 5 2390801