Gotowy? Ruszaj z „Visited”, aplikacją podróżniczą, w której pojawiła się lista 10 krajów najczęściej odwiedzanych przez Polaków

Nowa funkcja list w aplikacji Visited pozwala użytkownikom zobaczyć, ile słynnych miejsc odwiedzili. Znalazły się na niej kraje, w których Polacy bywają najczęściej

King City, Ontario, CANADA


TORONTO, Oct. 18, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) -- Visited, aplikacja podróżnicza opracowana przez firmę Arriving In High Heels, pozwala użytkownikom sporządzać mapy podróży, aktualizowane na bieżąco listy życzeń z miejscami do odwiedzenia i nadążać za podróżniczymi trendami. Ta popularna aplikacja podróżnicza została przetłumaczona na 30 języków, w tym na polski — można ją bezpłatnie pobrać w sklepach App Store i Google Play Store.

W aplikacji Visited pojawił się nowy zestaw list miejsc do odwiedzenia. Funkcja Lista pozwala użytkownikom nie tylko wybierać miejsca, które już odwiedzili, ale również sprawdzać swoje miejsce w rankingu w porównaniu z innymi podróżnikami.Można tam znaleźć listy miejsc do odwiedzenia dopasowane do swoich zainteresowań, np. kulinarnych, przyrodniczych, historycznych, kulturalnych, architektonicznych, związanych z miejscami kultu religijnego czy wydarzeniami sportowymi, by wymienić tylko kilka. Popularne listy to m.in. stolice świata, starożytne zabytki, listy portów wycieczkowych, najlepsze plaże, najlepsze miejsca do nurkowania z rurką, łańcuchy górskie i galerie sztuki. Listy podróżnicze sortowane są według popularności ustalanej na podstawie opinii ponad 1,45 miliona podróżników z różnych krajów, którzy zainstalowali aplikację Visited. 

Liczba miejsc do odwiedzenia jest nieograniczona, a dane od innych podróżników na całym świecie pozwalają użytkownikom tworzyć własne listy życzeń i spersonalizowane plany.

Funkcja tworzenia dostosowanych do własnych preferencji cyfrowych map-zdrapek pokazujących już odwiedzone i planowane cele podróży z możliwością zaznaczenia kraju, regionu i miejscowości pozwala użytkownikom z łatwością śledzić swoje osobiste cele podróżnicze i zapoznawać się ze spersonalizowanymi statystykami, takimi jak na przykład ranking podróży, procentowa ilość miejsc odwiedzonych na świecie czy całkowita liczba odwiedzonych krajów. 

Użytkownicy mogą również korzystać z opcji Inspiracja, pozwalającej odkrywać nowe cele podróży za pomocą intuicyjnej funkcji przeglądania. Skanowanie popularnych i rzadziej oglądanych miejsc przeznaczenia ułatwia z kolei wizualizację i planowanie kolejnych przygód w aplikacji Visited. 

Do krajów najczęściej odwiedzanych przez podróżników z Polski należą kraje europejskie:

  • Niemcy
  • Czechy
  • Włochy
  • Słowacja
  • Hiszpania
  • Francja
  • Austria
  • Wielka Brytania
  • Grecja
  • Węgry

Aby zyskać dostęp do większej liczby statystyk i interaktywnych list, pobierz Visited w sklepie App Store lub Google Play Store.

Opracowana przez Arriving In High Heels Corporation aplikacja Visited była z początku narzędziem wykorzystywanym przez twórców do rejestrowania swoich przygód i doświadczeń z podróży do ponad 69 krajów. Od tego czasu ewoluowała i stała się jedną z najbardziej popularnych aplikacji bazujących na danych — umożliwia użytkownikom ustalanie własnych celów podróżniczych i ich realizację.

Więcej informacji o aplikacji Visited i jej najnowszej aktualizacji można znaleźć na stronie https://visitedapp.com/

Więcej o Arriving In High Heels Corporation

Arriving In High Heels Corporation to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji na urządzenia przenośne, z których najbardziej popularną jest aplikacja Visited. Inne to na przykład Pay Off Debt czy X-Walk.

Kontakt

Anna Kayfitz
anna@arrivinginhighheels.com

Źródło: Arriving In High Heels Corporation