ePac Flexible Packaging podpisuje globalną umowę z firmą Scantrust

Innowacyjne firmy dostarczą rozwiązania Connected Packaging dla małych i dużych marek.


Austin, Teksas, July 06, 2021 (GLOBE NEWSWIRE) -- wFirma ePac Flexible Packaging ogłosiła dzisiaj zawarcie globalnej umowy z firmą Scantrust, mającej na celu dostarczanie inteligentnych rozwiązań Connected Packaging dla marek o różnych rozmiarach, w tym dla małych i średnich firm. Aby zapewnić zaangażowanie klientów, chronić marki oraz umożliwić śledzenie produktu, dzięki rozwiązaniu ePacConnect wspieranemu przez Scantrust, ePac będzie oferować bezpieczne kody QR na wszystkich opakowaniach oraz dostęp do zestawu aplikacji Scantrust.

W październiku 2020 roku firma ePac zapowiedziała rozwiązanie ePacConnect. Dzięki ePacConnect, wszystkie opakowania dostarczane przez ePac mogą przybrać formę cyfrową poprzez unikalną, zserializowaną tożsamość w formie bezpiecznych kodów QR firmy Scantrust. Po zeskanowaniu aparatem smartfona, każde opakowanie staje się bramą do dwustronnej komunikacji pomiędzy producentami, ich produktami i klientami. Firmy przewidują, że w najbliższych latach zostaną wyprodukowane miliardy torebek z zaimplementowanym rozwiązaniem ePacConnect.

Dzięki innowacyjnym możliwościom druku cyfrowego firmy ePac i przełomowym rozwiązaniom Scantrust, ePacConnect umożliwia dostęp do inteligentnych opakowań bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także zapewnia opcje korzystania z kompleksowego pakietu gotowych aplikacji. Firma Scantrust dostarcza bezpieczną platformę, która pozwala producentom aktywnie chronić się przed podróbkami, łatwo dzielić się informacjami o pochodzeniu produktu i oferować doświadczenia dopasowane do potrzeb klientów.

„Od jakiegoś czasu współpracujemy z firmą Scantrust nad rozwojem i sprzedażą rozwiązania Connected Packaging, począwszy od małych lokalnych marek a kończąc na dużych globalnych firmach. We współpracy z firmą Scantrust niezwykle doceniamy, że jej zasięg jest również globalny i łączy ona nasze wspólne zaangażowanie, aby pomagać małym i dużym firmom w rozwoju i stawaniu się bardziej konkurencyjnymi podmiotami. Posiadamy już wielu klientów korzystających z tego rozwiązania na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych" - ocenia Carl Joachim, CMO firmy ePac.

Nathan Anderson, CEO firmy Scantrust dodaje: „Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z ePac. To właśnie ePac przeprowadza cyfrową rewolucję w obszarze opakowań foliowych. Od samego początku zauważyliśmy ogromną synergię pomiędzy naszymi firmami. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie wprowadzać zaawansowane rozwiązania z zakresu oznakowania produktów dla wszystkich firm na skalę większą niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwi ona konsumentom na otrzymanie kompleksowej informacji na temat produktów, które kupują, zaufanie ich źródłu, bezpieczeństwu i integralności, jednocześnie zwiększając widoczność łańcucha dostaw".

O firmie ePac Flexible Packaging
Firma ePac powstała w 2016 roku. Jej założyciele rozpoczęli swoją działalność z misją zapewniania lokalnym firmom z obszaru dóbr konsumpcyjnych możliwości konkurowania z dużymi markami, poprzez oferowanie indywidualnie drukowanych opakowań w niskich nakładach z krótkim czasem realizacji. ePac koncentruje się na zrównoważonym rozwoju poprzez dostarczanie przyjaznej dla środowiska platformy produkcyjnej i zdolności dostosowania się do popytu, co ogranicza ryzyko strat. Firma posiada globalną sieć 23 zakładów produkcyjnych i biur sprzedażowych, skupiających się na wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw poprzez od 10 do 15-dniowe czasy realizacji zamówienia i niewielkie minima produkcyjne.

O Scantrust
Scantrust to platforma dla rozwiązań typu Connected Goods i Connected Packaging. Zapewniamy aktywną ochronę marek, zwiększamy wiedzę o łańcuchu dostaw i bezpośrednie korzyści płynące z zaangażowania klienta poprzez bezpieczne powiązanie fizycznych towarów z tożsamością online. Nasze rozwiązania wspierają integralność marki, pomagają w dostarczaniu wartościowych wniosków na temat klientów i odblokowywaniu potencjału sprzedażowego towarów. Dowiedz się więcej na www.scantrust.com

Osoby kontaktowe:
Carl Joachim
CMO, ePac Flexible Packaging
Adres e-mail: cjoachim@ePacFlexibles.com

Nestor Santana
Marketing Director, Scantrust
Adres e-mail: nestor.santana@scantrust.com