ePac Flexible Packaging zapowiada globalną ekspansję

Firma zamierza przyspieszyć bezprecedensowy wzrost w oparciu o całkowicie cyfrowy model biznesowy


AUSTIN, Texas, Aug. 16, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) -- Firma ePac Flexible Packaging, lider branży opakowań giętkich o szybkiej rotacji, krótkich i średnich nakładach, ogłosiła, że przyspieszy swój rozwój i przekształci się w globalne przedsiębiorstwo w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Jedenaście nowych lokalizacji sprzedaży i produkcji zostanie utworzonych w Europie, regionie Azji i Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie / w Afryce Północnej i w Ameryce Północnej, co zwiększy globalny ślad ePac do 36 lokalizacji.

W Europie powstanie druga fabryka w każdym z trzech krajów: Wielkiej Brytanii, Francji i w Polsce. W Austrii ePac Innsbruck zostanie otwarty w czwartym kwartale 2022 r. wraz z nowymi lokalizacjami obsługującymi Holandię i kraje skandynawskie.

W regionie Azji i Pacyfiku powstaną drugie fabryki w Indonezji i Australii, a także zostanie otwarty nowy zakład w Malezji. Firma planuje również założyć bazującą w Azji globalną grupę usługową, zarządzającą operacjami w tym regionie.

W regionie Bliskiego Wschodu / Afryki Północnej w czwartym kwartale tego roku zostanie otwarty ePac West Africa w Ghanie, a jednocześnie trwają ewaluacje nowych lokalizacji w Kenii i Turcji.

Wreszcie, w Ameryce Północnej, zapowiedziany wcześniej ePac Montreal ma zostać otwarty na początku 2023 roku, wraz z trzema dodatkowymi zakładami w USA.

Założona w 2016 roku firma ePac opiera się na przełomowym modelu biznesowym, który obejmuje: 1) całkowicie cyfrową i wysoce zautomatyzowaną platformę technologiczną, 2) zaangażowanie w społeczności, w których rezydują nasze zakłady oraz 3) skupienie się na pomaganiu małym i średnim markom w konkurowaniu na rynku i rozwoju.

Wraz z rozszerzeniem swojej rozległej sieci obiektów i zasięgu geograficznego, firma umożliwiła szybkie uruchamianie nowych zakładów i zapewniła możliwość dzielenia długoterminowych zadań między wiele zakładów. Platforma firmy ePac jest w stanie obsłużyć wszystkie, z wyjątkiem najdłuższych nakładów.

Według Jacka Knotta, dyrektora generalnego ePac: „Aby sprostać potrzebom w zakresie rozwoju i działalności, nasza firma zmienia się z ePac Holdings w ePac Global z infrastrukturą pozwalającą na optymalizację wiedzy rynkowej i rozwój w każdym kraju, w którym jesteśmy obecni”.

O firmie ePac Flexible Packaging
Założona w 2016 roku z misją pomagania małym i średnim firmom w rozwoju i konkurencji z większymi markami, ePac ma 25 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. ePac jest w 100% cyfrowy i zbudowany na najnowszych technologiach druku cyfrowego i technologie przepływu pracy, zapewniające krótki czas wprowadzania wyrobów na rynek i realizację nawet najmniejszych minimalnych zamówień. ePac oferuje pełny zestaw zrównoważonych opcji folii, a platforma technologii druku jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla i z natury przyjazna dla środowiska. Ponadto firma oferuje realne możliwości zamówień na żądanie, pomagając markom zredukować zapasy i starzenie się produktów.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę ePacFlexibles.

Kontakt dla mediów:
Carl Joachim
Chief Marketing Officer
cjoachim@epacflexibles.com
+1 561-573-7992