Ehituslepingu sõlmimine (Kaitseväe Akadeemia sõja- ja katastroofimeditsiinikeskus)


Nordecon AS kontserni kuuluv ettevõte Embach Ehitus OÜ ja OÜ NOBE ühispakkujatena ning Riigi kaitseinvesteeringute keskus sõlmisid töövõtulepingu kaasaegse sõja- ja katastroofimeditsiinikeskuse rajamiseks Tartusse. Neljakorruselisse, ligi 8000 ruutmeetri netopinnaga õppehoonesse rajatakse ka Kaitseväe Akadeemiale ja Balti Kaitsekolledžile oluline suur auditoorium ja linnaku toitlustuskompleks. Hoonesse tulevad majutusvõimalused taastusravi patsientidele ja õppustel osalevale koosseisule.

Lepingu kogumaksumus on ligikaudu 15 miljonit eurot ilma tellija reservi ja käibemaksuta ning tööde valmimise tähtaeg on 18 kuud.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2023. aasta konsolideeritud müügitulu oli 278 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 560 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Andri Hõbemägi
Nordecon AS
Investorsuhete juht
Tel: +372 6272 022
Email: andri.hobemagi@nordecon.com
www.nordecon.com