Baltic Horizon Fond korraldab investorite veebiseminari tutvustamaks kava uute osakute emiteerimiseks suunatud pakkumise teel


Baltic Horizon Fondi investorite üldkoosolek toimub 2. juulil 2024.a (vt börsiteated https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=bc61e2582f98b6d108ebd6a8dd224f38f&lang=et ja https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=bcb0200f90971a24b66b970178a2f0ae0&lang=et). Üldkoosoleku päevakorras on otsus anda välja uusi Baltic Horizon Fondi osakuid suunatud pakkumise teel 2024.a jooksul. Fondivalitseja korraldab plaanitava suunatud pakkumise tausta ja põhjuste selgitamiseks investorite veebiseminari, mille käigus vastab ka investorite sagedamini tõusetunud küsimustele.

Veebiseminar toimub 26. juunil 2024.a. kell 15:00 (CET) / 16:00 (EET).

Veebiseminari juhib Baltic Horizon Fund fondijuht Tarmo Karotam. Presentatsioonile järgneb küsimustevoor. Piiratud aja tõttu soovitame osalejatel saata oma küsimused hiljemalt üks päev varem, enne veebiseminari toimumist e-mailile tarmo.karotam@nh-cap.com.

Veebiseminaril osalemiseks palume teil registreerida järgneva lingi kaudu: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_l7I70kjpTNmSEWhFkH__9g

Teile saadetakse link ning juhised veebiseminariga liitumiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse teil alla laadida vajalik rakendus, mis võtab vaid mõned sekundid. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mille kaudu on võimalik veebiseminari kuulata. Registreerimine lõpeb 26. juunil kell 14:00 (CET) / 15:00 (EET).

Osalejatele saadetakse tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-mail. Veebiseminar salvestatakse ning on kõigile kättesaadav meie veebilehelt www.baltichorizon.com ja Nasdaq Baltic Youtube’i kontolt.

Lisainformatsiooni saamiseks palume ühendust võtta:

Tarmo Karotam
Baltic Horizon Fond, fondijuht
E-mail tarmo.karotam@nh-cap.com
www.baltichorizon.com

Baltic Horizon Fond on registreeritud lepinguline avalik kinnine kinnisvarafond, mida valitseb alternatiivfondivalitseja Northern Horizon Capital AS.

Avaldamine: GlobeNewswire, Nasdaq Tallinn, Nasdaq Stockholm, www.baltichorizon.com

Saamaks börsiteateid ning uudiseid Baltic Horizon Fondilt tema projektide, plaanide ja muu kohta, registreeruge aadressil www.baltichorizon.com. Samuti on teil võimalik Baltic Horizon Fondi jälgida aadressil www.baltichorizon.com ning LinkedIn, FacebookX ja YouTube keskkondades.