ASi Tallinna Sadama tütarettevõtte OÜ TS Laevad juhatuse liikme volituste pikendamineASi Tallinna Sadam tütarettevõtte OÜ TS Laevad (edaspidi: „TS Laevad“) nõukogu pikendas juhatuse liikme Guldar Kivro volitusi kolmeks aastaks alates 09.12.2024.

Guldar liitus TS Laevadega 2016. aasta juunis, osaledes projektijuht-kaptenina uute parvlaevade ehitamisel ning on olnud ka parvlaeva Tiiu kapteniks. Guldar sai TS Laevade juhatuse liikmeks 2018. aasta detsembris ja tema vastutusalaks on laevandusvaldkond.

Guldar on lõpetanud Eesti Mereakadeemia laevajuhtimise erialal. Talle kuulub 104 ASi Tallinna Sadam aktsiat.

TS Laevad nõukogu esimees Valdo Kalm tunnustab Guldar Kivrot seni tehtud töö eest. „Guldari juhtimisel on tagatud parvlaevade hea tehniline võimekus, mis on olnud aluseks kõrge kvaliteediga teenuse osutamisel. Uue perioodi väljakutseks saavad olema laevade jätkuvalt hea seisukorra tagamine uuel hankeperioodil ning kuluefektiivsete, keskkonnasõbralike ja innovaatiliste tehniliste lahenduste rakendamine, sealhulgas võimalusel laevade täiendav elektrifitseerimine“.

TS Laevad juhatus on kolmeliikmeline, sinna kuuluvad peale Guldar Kivro juhatuse esimees Indrek Randveer ning teenindus- ja kommertsvaldkonna juht Katrin Aron.

Tallinna Sadamale kuulub üks Läänemere suurimaid kauba- ja reisisadamate komplekse. Lisaks reisijate ja kaubavedude teenindamisele tegutseb ettevõte laevanduse ärivaldkonnas läbi oma tütarettevõtete – OÜ TS Laevad korraldab parvlaevaühendust Eesti mandri ja suursaarte vahel ning OÜ TS Shipping osutab multifunktsionaalse jäämurdjaga Botnica avamere- ja jäämurdetöid Eestis ja offshore projektides. Tallinna Sadama gruppi kuulub ka jäätmekäitlusega tegelev sidusettevõte AS Green Marine.

Lisainfo:

Angelika Annus
Investorsuhete juht
Tel. +372 5649 6230
E-post: angelika.annus@ts.ee