AS Tallinna Vesi korraldab 2021. aasta teise kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

Tallinn, ESTONIA


Tallinna Vesi kutsub aktsionäre, investoreid, analüütikuid ja teisi huvilisi osalema ettevõtte 2021. aasta teise kvartali tulemusi tutvustaval veebiseminaril 30. juulil 2021 kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles. Tulemusi tutvustavad AS Tallinna Vesi tegevjuht Aleksandr Timofejev ja finantsdirektor Kristi Ojakäär.

Aleksandr Timofejev ja Kristi Ojakäär vastavad küsimustele pärast presentatsiooni. Soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist hiljemalt 30. juulil kella 9.00-ks e-kirja teel: laura.korjus@tvesi.ee. Küsimusi saab esitada ka veebiseminari ajal.

Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda siin: https://attendee.gotowebinar.com/register/720382842635517964. Registreerumine on avatud 30. juulil kuni kella 9.00-ni. Teile saadetakse link veebiseminarile ja juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul, kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Veebiseminar salvestatakse ja avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Balti YouTube kontol.

Laura Korjus
Kommunikatsioonijuht
AS Tallinna Vesi
(+372) 626 2271
laura.korjus@tvesi.ee